Het uitzoeken van een vloer doe je niet iedere dag. Welke kleur is nou mooi, in welke patroon leg je de vloer en kan de vloer van jouw voorkeur in combinatie met vloerverwarming? Vragen waar deze website antwoord op geeft. Maar heb je toch meer persoonlijke uitleg nodig, kom langs in de showroom of maak een showroom afspraak. We nemen dan alle tijd voor je, zodat jij je vragen kunt stellen en wij jou goed kunnen adviseren.
Wij spraken met De familie van den Toorn uit Rotterdam
“Wij hebben de vloer zelf gelegd”
Zo'n 15 jaar geleden hebben wij onze eerste houten vloer bij Uipkes gekocht. Doordat het contact met Uipkes zeer plezierig was, hebben wij onlangs onze 2e vloer gekocht voor een nieuw appartement.
Er werd o.a. gekeken welke vloer er bij je behoeftes past. Wij hebben beide vloeren na een leginstructie van Uipkes zelf in ons eigen tempo kunnen leggen. Onze laatste vloer is op vloerverwarming gelegd en dit bevalt uitstekend.
DE GEKOZEN HOUTEN VLOER
Familie van den Toorn heeft gekozen voor een Rustiek Frans eiken plank van 18 cm breed. De houtenvloer is voorbehandeld met een naturel witte olie. De ondervloer is eerst voorbehandeld met een stoffen binder zodat de vloerdelen er door de klant zelf rechtstreeks op zijn vastgeplakt. De klant heeft hierna zelf de 90 x 15 mdf plint gemonteerd.